REISIKALENDER 2019/2020

 

 

SUVI 2019

TÜRGI - reisiperiood 03.04-30.10.2019

BULGAARIA - GOLDEN SANDS/SUNNY BEACH - reisiperiood 13.05-15.09.2019

KREEKA - KREETA - reisiperiood 24.04-23.10.2019 (Heraklion) ja 18.06-22.10.2019 (Hania)

KREEKA- RHODOS - reisiperiood 23.04-10.10.2019  

KREEKA - KORFU - reisiperiood 14.05-15.10.2019

KREEKA – HALKIDIKI - reisiperiood 04.06-01.10.2019

KREEKA - PELOPONNESOS - reisiperiood 30.05-20.06 ja 12.09-03.10.2019

UUS! KREEKA - KOS - reisiperiood 09.09-07.10.2019

KREEKA - SANTORINI - reisiperiood 18.09-25.09.2019

PORTUGAL - MADEIRA - reisiperiood 24.04-01.05 ja 02.10-09.10.2019

MONTENEGRO - reisiperiood 03.05-28.06.2019  

HORVAATIA - reisiperiood (18.04 Lihavõttereis Zagrebisse) 03.05-28.06.2019 ja 21.08-11.09.2019

UUS! ALBAANIA - reisiperiood 07.06-28.06.2019

UUS! GRUUSIA - reisiperiood 27.06-11.07.2019

MAKEDOONIA - reisiperiood 31.05-06.09.2019

RUMEENIA - reisiperiood 15.06-31.08.2019 ja 14.09-21.09.2019

ITAALIA - RIMINI - reisiperiood 12.06-24.07.2019

ITAALIA - LIDO DI JESOLO - reisiperiood 21.08-11.09.2019

TUNEESIA - reisiperiood 19.04-31.05.2019 ja 06.10-27.10.2019 (Djerba) 07.06-05.07.2019 (Enfida)

HISPAANIA - COSTA DAURADA - reisiperiood 04.09-25.09.2019

HISPAANIA - COSTA DEL SOL - reisiperiood 03.09-19.10.2019

HISPAANIA - ALMERIA - reisiperiood 15.09-29.09.2019

KÜPROS - reisiperiood 17.09-22.10.2019 (Larnaca) ja 02.10-30.10.2019 (Paphos)

PORTUGAL - FARO - reisiperiood 13.09-11.10.201

 

TALV 2019/2020

EGIPTUS - SHARM EL SHEIKH - reisiperiood 22.10.2018-29.04.2019 UUS HOOAEG 14.10.2019-22.04.2020

EGIPTUS - HURGHADA - reisiperiood 23.10.2018-12.05.2019 UUS HOOAEG 17.10.2019-23.04.2020

KANAARI SAARED - TENERIFE - reisiperiood 12.10.2018-01.05.2019 UUS HOOAEG 18.10.2019-29.04.2020

UUS! KANAARIA SAARED - GRAN CANARIA - reisiperiood 16.10 kuni 13.11.2019!

KANAARI SAARED - FUERTEVENTURA - reisiperiood 20.10-01.12.2018 ja 16.02-27.04.2019

KANAARI SAARED - LANZAROTE - reisiperiood 01.12.2018-16.02.2019

AÜE - DUBAI - reisiperiood 20.12.2018-07.03.2019

INDIA - GOA - reisiperiood 09.12.2018-10.03.2019

JORDAANIA - AQABA (+EILAT)  - reisiperiood 11.10.2018-08.11.2018

MAROKO - reisiperiood 20.03-17.04.2019

KUUBA - HAVANNA - reisiperiood 07.12.2018-08.03.2019

MALDIIVID - MALE - reisiperiood 04.01.2019-15.03.2019

SRI LANKA - COLOMBO - reisiperiood 17.12.2018-18.03.2019

TAI - BANGKOK - reisiperiood 19.10.2018-22.03.2019

TAI - PHUKET - reisiperiood 07.12.2018-15.03.2019

TAI - PHUKET+BANGKOK - reisiperiood 14.01.2019-11.03.2019

VIETNAM - HO CHI MINH - reisiperiood 28.12.2018-18.03.2019

HIINA/MALAISIA - HONGKONG - BORNEO reisiperiood 24.03-05.04.2019

 

Küsi kindlasti ka reisipakkumisi algusega Riiast! 

 

Küsi täpsemat pakkumist meie reisinõustajatelt:

silvi@fantaasiareisid.ee tel. 5516798
kirsi@fantaasiareisid.ee tel. 5137798
madlin@fantaasiareisid.ee tel. 5121112 
romet@fantaasiareisid.ee tel. 55583511

Või saada oma täpsem reisisoov info@fantaasiareisid.ee

Meie koostööpartnerid

Meie kodulehele on koodnunud kõikide reisikorraldajate parimad pakkumised!
Fantaasia Reisid OÜ on lepinguline edasimüüja kõikidele Eesti suurematele reisikorraldajatele ning meil kehtivad reisikorraldaja poolt määratud hinnad ja kõik tingimused. Fantaasia Reisid ei lisa omapoolseid teenustasusid!

Reisikorraldaja TEZTOUR
Reisikorraldaja AURINKO
Reisikorraldaja NOVATOURS
Reisikorraldaja KIDYTOUR
Reisikorraldaja MOUZENIDIS TRAVEL

Meie professionaalsed reisinõustajad aitavad Teil teha just Teile sobiva valiku tuhandete pakkumiste seast!