REISIKALENDER 2019/2020

 

 

TALV 2019/2020

EGIPTUS - SHARM EL SHEIKH -reisiperiood 14.10.2019-22.04.2020

EGIPTUS - HURGHADA - reisiperiood 17.10.2019-23.04.2020

KANAARI SAARED - TENERIFE - reisiperiood 18.10.2019-29.04.2020

AÜE - DUBAI - reisiperiood 15.02.2020-07.03.2020

KUUBA - HAVANNA - reisiperiood 29.11.2019-03.04.2020

TAI - BANGKOK, PHUKET - reisiperiood 25.10.2019-20.03.2020

VIETNAM - HO CHI MINH - reisiperiood 23.12.2019-16.03.2020

UUS! INDONEESIA - BALI - reisiperiood 21.09.2019-11.04.2020

UUS! MEHHIKO - CANCUN - reisiperiood 15.12.2019-08.03.2020

UUS! SEIŠELLID - reisiperiood 29.12.2019-06.03.2020

 

SUVI 2020

TÜRGI - reisiperiood 28.03-29.10.2020

TUNEESIA - reisiperiood 17.04-12.06 (Enfidha) ja 04.10-25.10.2020 (Djerba)

KREEKA - KREETA - reisiperiood 25.04-21.10.2020 (Heraklion)

KREEKA- RHODOS - reisiperiood 30.04-15.10.2020

UUS! INDONEESIA - BALI - reisiperiood 05.05-28.07.2020

UUS! SEIŠELLID - reisiperiood 12.05-23.06.2020

BULGAARIA - GOLDEN SANDS/SUNNY BEACH - reisiperiood 17.05-13.09.2020 

KREEKA - PELOPONNESOS - reisiperiood  21.05-11.06 ja 24.09-15.10.2020

HORVAATIA - reisiperiood 29.05-26.06 ja 14.08-04.09.2020

MONTENEGRO - reisiperiood 29.05-26.06 ja 14.08-04.09.2020

GRUUSIA - reisiperiood 20.08-17.09.2020 

KREEKA - KORFU - reisiperiood 01.09-13.10.2020

PORTUGAL - FARO - reisiperiood 11.09-02.10.2020

UUS! KREEKA - KEFALLONIA - reisiperiood 13.09-27.09.2020

KÜPROS - reisiperiood 20.09-01.11.2020 (Larnaca)

... ja sihtkohtade valik täieneb!

 

 

Küsi kindlasti ka reisipakkumisi algusega Riiast! 

 

Küsi täpsemat pakkumist meie reisinõustajatelt:

silvi@fantaasiareisid.ee tel. 5516798
kirsi@fantaasiareisid.ee tel. 5137798
madlin@fantaasiareisid.ee tel. 5121112 
romet@fantaasiareisid.ee tel. 55583511

Või saada oma täpsem reisisoov info@fantaasiareisid.ee

Meie koostööpartnerid

Meie kodulehele on koodnunud kõikide reisikorraldajate parimad pakkumised!
Fantaasia Reisid OÜ on lepinguline edasimüüja kõikidele Eesti suurematele reisikorraldajatele ning meil kehtivad reisikorraldaja poolt määratud hinnad ja kõik tingimused. Fantaasia Reisid ei lisa omapoolseid teenustasusid!

Reisikorraldaja TEZTOUR
Reisikorraldaja AURINKO
Reisikorraldaja NOVATOURS
Reisikorraldaja KIDYTOUR
Reisikorraldaja MOUZENIDIS TRAVEL
Reisikorraldaja TUI BALTICS 

Meie professionaalsed reisinõustajad aitavad Teil teha just Teile sobiva valiku tuhandete pakkumiste seast!